Poznaj największy mit w nauce języka angielskiego. Dowiedz się co powstrzymuje Cię od Twojego sukcesu językowego oraz jak możesz to zmienić by zacząć mówić płynnie w języku angielskim. 

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś, czy potrzebujesz prywatnego nauczyciela, żeby poprawić swoje umiejętności mówienia po angielsku? 

To bardzo częsty błąd! Zajęcia 1:1 to zupełnie inny produkt! Inny cel, inne oczekiwania. To przełomowe doświadczenie w nauce języka angielskiego dla wielu osób. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie, gdy chcesz szybko zacząć mówić po angielsku!

Uwaga! Jeśli chcesz pokonać strach przed mówieniem i nabrać pewności siebie musisz zrobić coś innego. Znajdź grupę konwersacyjną! Mów po angielsku regularnie, w większej grupie osób.

Posłuchaj odcinka i dowiedz się, dlaczego lekcje 1:1 to jeden z największych mitów w pokonywaniu blokady językowej i jakie kroki podjąć, aby zacząć komunikować się płynnie po angielsku.

Happy learning

Ola

Koniecznie posłuchaj też:

TOP 207: 5 English Phrasal Verbs You Need To Know 

TOP 208: Boost Your English Fluency: 20 Essential Phrases

TOP 209: Learn English With Billie Eilish ‘What Was I Mad For’ 

Muzyka: “Zazie” Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 4.0 License http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *