Ogromnie się cieszę, że tutaj zaglądasz. Chcę pomóc Ci w okiełznaniu bariery językowej. Tak, abyś na pytanie Jak tam Twój angielski? mógł odpowiedzieć z pełnym przekonaniem: I speak English fluently.

Co to właściwie znaczy ‘fluently’? To oznacza, że potrafisz swobodnie wyrażać swoje myśli. Koniec 🙂 Wcale nie chodzi zatem o znajomość wszystkich słówek, zwrotów, powiedzeń i idiomów! To wspaniała wiadomość, prawda?

Oczywiście uczę gramatyki, słówek, pisania, phrasali, idiomów, jak to nauczyciel. Jednak tym, co interesuje mnie najbardziej jest pokazanie Ci, że swobodna komunikacja w języku angielskim to całkowicie realny i osiągalny cel.

Mylenie czasów,  zapominanie słówek czy popełnianie błędów  jest w porządku i chcę uczyć właśnie tego, że nie ma  się tym co przejmować 🙂 Komunikacja w innym języku to coś rozgrywającego się na innym poziomie niż zadawanie sobie w głowie pytań typu: jakiego czasu użyć? Który to tryb warunkowy? Czemu nie pamiętam najprostszych słówek? Czy muszę mieć lepszy akcent? Co on/ona o mnie pomyśli, skoro nie umiem powiedzieć tego lub nie rozumiem tamtego?

Jeżeli takie pytania zadajesz sobie to holly cow! Jestem mega podekscytowana tym, że tutaj jesteś bo właśnie z myślą o Tobie powstaje ta strona.

Wiem, że chcesz swobodnie mówić po angielsku, wiem również, że lubisz zdobywać wiedzę i samodzielna nauka sprawia Ci przyjemność 🙂 Nagrywam podcasty po angielsku, bo wiem, że słuchanie to jedyna słuszna droga do Twojego sukcesu językowego 🙂 Wśród moich nagrań odnajdziesz:

  • techniki umożliwiające pokonanie blokady przed mówieniem      
  • zwroty i idiomy, których warto używać w codziennej konwersacji
  • zbiór ciekawych narzędzi i materiałów do samodzielnej nauki               
  • wyjaśnienie gramatycznych dylematów       
  • ciekawostki językowe i kulturowe    
  • Wymowa! Czasem królewski British English a czasem wujek Sam   
  • praktyczne lekcje angielskiego + karty pracy             `

Uczę języka angielskiego ponieważ uwielbiam to robić i niemal codziennie zdarza mi się ten a-ha moment, kiedy uderza mnie jak wiele mam szczęścia mogąc robić to, co sprawia mi tyle przyjemności.

Jestem nauczycielem od roku 2013, uczę online od 2014. Zanim skupiłam się na lekcjach 1 do 1 przez internet miałam okazję pracować w szkołach językowych, ucząc business English w korporacjach, dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych..

Zajęcia indywidualne zawsze jednak były moimi ulubionymi i w pewnym momencie zrezygnowałam z pracy na etacie, założyłam działalność i jeździłam jak szalona po całym Krakowie, niosąc dobrą nowinę o języku Shakespeara 🙂

Po narodzinach mojego synka wiedziałam, że nie chcę uczyć inaczej niż 1 do 1 ale też nie mogę już biegać po mieście cały dzień… Pomysł na zajęcia online był dla mnie naturalną koleją rzeczy.

Dzielenie się moją pasją w podcastach to wielka radość dla mnie, a także sposób na przekazanie mojego podejścia do języka większej ilości osób 🙂

……i jeszcze jedno. Jako introwertyk pokonałam mur blokady językowej. Naprawdę wierzę w to, że może to zrobić każdy.