Face to face?

Nauka języka online, podczas zajęć 1 do 1 to w moim odczuciu najskuteczniejsza i najbardziej efektywna forma pracy z nauczycielem. Oczywiście nie jest to żadna metoda cud, bo takiej nie ma… Zajęcia online nie są dla każdego. Najbardziej skorzystasz na nich, jeżeli czujesz, że nauka języka obcego to stan w który trzeba się wprowadzić i w nim trwać! Twoja systematyczna praca jest jedyną gwarancją sukcesu językowego.

Aby zajęcia przez Skype przyniosły oczekiwany rezultat muszą stanowić jednocześnie kulminację i początek Twojego tygodnia z angielskim. Kulminację, ponieważ do zajęć ze mną przygotowujesz się i na zajęciach pokazujesz przede wszystkim sobie, jak wiele udało Ci się przyswoić w ciągu tego tygodnia pracy. Na naszym spotkaniu dzielisz się tym ze mną, wyjaśniamy wszelkie zagadnienia, które sprawiły Ci kłopot. Mówisz, mówisz, mówisz.

Lekcja jest też początkiem, bo zaraz po niej otrzymujesz ode mnie notatkę z zajęć, plik mp3 z nagraniem wymowy problematycznych słówek i zwrotów oraz oczywiście zadanie domowe 🙂 Do tego, rzecz jasna, kolejną porcję materiałów do przygotowania na przyszłe zajęcia. Między zajęciami jesteśmy w kontakcie mailowym, sprawdzam twoje zadanie domowe tak, abyśmy na kolejnych zajęciach rozmawiali konkretnie 😉

Jeżeli zajęcia przez internet są dla Ciebie kompletną nowością i nie wiesz czy to jest coś, co będzie dla Ciebie odpowiednie, pobierz koniecznie check listę.

Zapraszam również na darmową, 20-minutową lekcję próbną, która pomoże nam wspólnie ustalić jakie są Twoje cele i jak do nich dążyć. Zapytaj o najbliższy wolny termin.