Face to face?

Aby zajęcia online przyniosły oczekiwany rezultat muszą stanowić jednocześnie kulminację i początek Twojego tygodnia z angielskim. Kulminację, ponieważ do zajęć ze mną przygotowujesz się i na zajęciach pokazujesz przede wszystkim sobie, jak wiele udało Ci się przyswoić w ciągu tego tygodnia pracy. Na naszym spotkaniu dzielisz się tym ze mną, wyjaśniamy wszelkie zagadnienia, które sprawiły Ci kłopot. Mówisz, mówisz, mówisz.

Nauka języka online, podczas zajęć 1 do 1 to w moim odczuciu najskuteczniejsza i najbardziej efektywna forma pracy z nauczycielem. Oczywiście nie jest to żadna metoda cud, bo takiej nie ma… Zajęcia online nie są dla każdego. Najbardziej skorzystasz na nich, jeżeli czujesz, że nauka języka obcego to stan w który trzeba się wprowadzić i w nim trwać! Twoja systematyczna praca jest jedyną gwarancją sukcesu językowego.

Lekcja jest też początkiem, bo zaraz po niej otrzymujesz ode mnie notatkę z zajęć, plik mp3 z nagraniem wymowy problematycznych słówek i zwrotów oraz oczywiście zadanie domowe 🙂 Do tego, rzecz jasna, kolejną porcję materiałów do przygotowania na przyszłe zajęcia. Między zajęciami jesteśmy w kontakcie mailowym, sprawdzam twoje zadanie domowe tak, abyśmy na kolejnych zajęciach rozmawiali konkretnie 😉

Jeżeli zajęcia przez internet są dla Ciebie kompletną nowością i nie wiesz czy to jest coś, co będzie dla Ciebie odpowiednie, pobierz koniecznie check listę.

Zapraszam również na darmową, 20-minutową lekcję próbną, która pomoże nam wspólnie ustalić jakie są Twoje cele i jak do nich dążyć. Zapytaj o najbliższy wolny termin.