Ucz się angielskiego z muzyką: Michael Buble ‘Haven’t Met You Yet’. Wyjaśnienie tekstu.

Ta piosenka jest świetna do nauki, ponieważ zawiera sporo codziennych zwrotów, które możesz wykorzystać w realu. Tym razem mała zmiana. Nagrałam więcej zdań do powtarzania, tak abyście mogli ćwiczyć jak najwięcej w praktyce. Powtarzaj więc ze mną, osłuchaj się z tymi wyrażeniami i z własnym głosem po angielsku. Nabierzesz pewności siebie i poczujesz się swobodnie wykorzystując te zwroty.

Po wysłuchaniu odcinka 15 będziesz wiedzieć:

  • Co było tłem powstania utworu
  • Dlaczego ten utwór jest uważany za największy jak do tej pory hit Michaela Buble
  • Jak dokładnie wymawiać poszczególne wersy piosenki
  • Jak rozumieć tekst ‘Haven’t Met You Yet’

Pobierz worksheet 15, posłuchaj ‘Haven’t Met You Yet’ i uzupełnij luki! Potrenuj umiejętność słuchania. Dodatkowo znajdziesz też zdania do tłumaczenia z użyciem phrasal verb ‘give up’.

Napisz koniecznie czy słuchasz Michaela Buble! Pomóż mi w wyborze kolejnego utworu 🙂 Daj znać jaką piosenkę chciałbyś wykorzystać do nauki angielskiego. Pozdrawiam!

Happy learning

Ola


🧾 Zestaw kart pracy: 

>>>Worksheet Set (1)<<<

⬇️ Pobierz darmowy fragment


🎥🍿 Czy nauka z serialami jest dla Ciebie? ⬇️Pobierz checklistę🗣 Czy jesteś gotowy na lekcje online 1:1?. ⬇️Pobierz checklistę

Muzyka: “Zazie” Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 4.0 License http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *